Google Play İçin Sevindiren Haber

Google Play depolama alanı için sevindirici bir yenilik getirdi.1 dk


Milyonlarca fazla uygulamaya ev sahipliği yapan ve uygulama mağazası alanında liderliği elinde bulunduran Google Play Store, kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunabilmek için her geçen gün farklı bir yenilik ile kendisini geliştiriyor. 

Önceden yayınlanan güncelleştirme ile Uygulamalarım sekmesinde güncelleme notları gösterilmeye başlamıştı. Daha önce de kullanıcılar güncellemelerin sunduğu yenilikler için uygulama sekmesine girmek zorunda kalıyordu.

Google Play Store artık kalan depolamayı gösteriyor!

Özellikle giriş seviyesi telefona sahip olan kullanıcıların büyük problemlerinden olan depolama konusunda mutlu edici bir yeniliğe getirildi. Artık, kullanıcılar Uygulamalarım sekmesinden depolama alanını görebiliyor.

Bir Reddit kullanıcısının gözünden kaçmayan bu yenilik sayesinde kalan depolamanın yüzde kaç olduğu, Uygulamalarım ve oyunlarım sekmesinde görülebiliyor.

Sadece kalan depolama alanını göstermek ile bitmiyor. Şayet depolama alanınızda yer kalmadıysa, alt kısımda yer alan yeşil butona tıklayarak kullanmadığınız uygulamaları kaldırıp, yer açılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Bu değişiklik muhtemelen sunucu tarafından gerçekleştiriliyor. Bu nedenle bazı kullanıcılarda görülmesi zaman alabilir.Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

162
60 paylaşım, 162 puan

Senin Tepkin Nedir?

Korktum Korktum
0
Korktum
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Hah Hah Hah Hah Hah Hah
0
Hah Hah Hah
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

0 Yorum

İçerik Formatı Seçin
Test
Test ekle.
Anket
Anket yap.
Makale
Makale oluştur.
Artan Sıralı Liste
Artan sıralı liste oluştur.
Azalan Sıralı Liste
Azalan sıralı liste oluştur.
Video
Video yükle.