İnteraktif Black Mirror Bandersnatch (Spoiler Yok)

Sabırsızlıkla beklenen Netflix’in etkileşimli yapımı Black Mirror Bandersnatch hakkında her şey.1 dk


Netflix’in en çok sevilen yapımlarından olan Black Mirror dizisinin 5. sezonu bayadır merakla bekleniyordu. Black Mirror Bandersnatch, interaktif yapısıyla sonunu sizin tercihlerinizle belirlediği, bağımsız bir Netflix filmidir.İzlemeyenler için ise fragman videosuna buradan erişebilirsiniz.

Black Mirror Bandersnatch filmi nasıl işleyecek ?

Etkileşimli filmlerin üzerinde kırmızı bir etkileşim işareti olacak.Etkileşimli sistem, sadece kumanda ile evet ve hayır seçeneklerinizi seçmeniz kadar kolay.

Filmi izlerken, herhangi bir tuşa basamayacaksanız,otomatik olarak ön ayarlı devam ederek, kesintisiz bir şekilde filmi izlemeye devam edebiliyorsunuz.

Çok fazla seçim yapabildiğiniz bu yapımda, filmin gidişatını değiştirebiliyorsunuz. İsterseniz yaptığınız tercihleri geri alıp, farklı seçimleri de deneyebiliyorsunuz.

Hatta karakterin hayatında yapacağı bir kararı da siz seçebiliyorsunuz. Dinlediği müziği, yemeğini de. Bunların hepsi, farklı durumları tetikliyor ve sizleri farklı sonlara yönlendiriyor.

Peki film nasıl ?

Netflix’in filmi 1980‘li yıllarda geçiyor. Fionn Whitehead adlı İngiliz aktörün canlandırdığı Stefan ismindeki karakter, bir oyun yaratıcısı.

Bandersnatch adındaki, yazarının “delirdikten sonra karısını öldürdüğü” bir romanı oyuna dönüştürme görevini üstlenen bir oyun geliştiricisinin hikayesini izleyeceğiz.

Fionn Whitehead‘ın canlandırdığı oyun geliştirici, film boyunca birkaç seçimlerle karşı karşıya gelecek. Burada kurguyla gerçeğin bir araya geldiğini göreceğiz.

Bu seçimleri de biz belirleyerek, karakterin nasıl bir finale ulaşacağını biz izleyenler belirleyeceğiz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

178
79 paylaşım, 178 puan

Senin Tepkin Nedir?

Korktum Korktum
0
Korktum
Aman Tanrım Aman Tanrım
1
Aman Tanrım
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Hah Hah Hah Hah Hah Hah
0
Hah Hah Hah
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

0 Yorum

İçerik Formatı Seçin
Test
Test ekle.
Anket
Anket yap.
Makale
Makale oluştur.
Artan Sıralı Liste
Artan sıralı liste oluştur.
Azalan Sıralı Liste
Azalan sıralı liste oluştur.
Video
Video yükle.